Spotkanie z Panią Dorotą Godzic – naszą absolwentką

Spotkanie z Panią Dorotą Godzic – naszą absolwentką

Uczniowie klas humanistycznych  29 stycznia 2024 roku mieli okazję spotkać się z Panią Dorotą Godzic. Pani Dorota to nie tylko absolwentka naszego liceum, ale także bardzo znana i szanowana w środowisku krakowskim aktorka teatru im. Juliusza Słowackiego. Pani Dorota ukończyła PWST w 1992 roku i od ponad dwudziestu lat jest związana z działalnością kulturalną Krakowa. Ma bogaty dorobek wybitnych ról teatralnych, serialowych.
Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze, uczniowie na początek wysłuchali ciekawostek, anegdotek związanych z samym teatrem, następnie opowieści o pracy aktora, a na zakończenie zadawali mnóstwo pytań do naszego gościa.

Serdecznie dziękujemy za wizytę w murach naszego liceum.