Odznaka Jakości eTwinning

Odznaka Jakości eTwinning

W bieżącym roku szkolnym prof. Ewelina Tarsa razem z klasą 3D2 realizowała projekt eTwinning „Our Funny Little Worlds”. Projekt miał za zadanie stworzyć prawdziwą więź między krajami partnerskimi oraz stworzyć przestrzeń do wymiany informacji i doświadczeń, używając do tego wspólnego języka i narzędzi internetowych.

Projekt był oparty na 8 motywach przewodnich: School Life, Future Plans, Legendary Figures, Traditions, Travelling, Festivals, Digital Era, Modern Heroes and Heroines. W każdym module uczniowie w zespołach międzynarodowych tworzyli materiały tematyczne oraz zadaniowe dla innych członków grupy.

Klasa 3D2 była zaangażowana w temacie festiwalowym. Na zdjęciu widać, jak uczniowie przygotowywali plakat, który potem przez jakiś czas witał nas na parterze 😊 W ramach projektu były również organizowane regularne spotkania na zoomie, podczas których można było wziąć udział w rozmaitych zabawach.

Szczegóły projektu można sprawdzić na stronie: https://smaya4.wixsite.com/our-funny-worlds

24 maja zespół eTwinning przyznał naszej szkole Odznakę Jakości (Quality Label) za projekt „Our Funny Little Worlds”, który spełnił kryteria KOJ (Krajowa Odznaka Jakości)

Gratulujemy!