Drodzy Maturzyści,
z okazji zbliżającego się egzaminu dojrzałości życzymy Wam: otwartego umysłu, odwagi i wiary we własne siły. Matura to jeden najważniejszych egzaminów w życiu. Przez ostatnie lata zdobywaliście wiedzę, z której teraz będziecie korzystać. Z pewnością jesteście dobrze przygotowani, a zadania egzaminacyjne nie sprawią Wam większych trudności. Życzymy Wam dużo wiary we własne siły i umiejętności. Trzymamy kciuki, aby stres nie pokrzyżował Wam planów i abyście jak najlepiej zaprezentowali wiedzę zdobytą w szkole. Niech wyniki egzaminu maturalnego pozwolą Wam z optymizmem patrzeć w przyszłość i otworzą drogę do wymarzonych studiów oraz pracy.
Z wyrazami szacunku dyrekcja i grono pedagogiczne.