W dniach 15-17 października klasy 2a i 2e przebywają na wycieczce pod hasłem Wiedeń – Morawski Kras. Dziś w pierwszym dniu w drodze do Wiednia, zatrzymaliśmy się na przystanku w Morawskim Krasie. Zwiedziliśmy jaskinie krasowe, płynęliśmy łódkami podziemną rzeką oraz spacerowali po malowniczych terenach.
Jutro czekają na nas kolejne atrakcje