Geniallne Miejsce – podsumowania wojewódzkie

Geniallne Miejsce – podsumowania wojewódzkie

­

Dzisiaj, 18 kwietnia w Katedrze Informatyki AGH odbyło się uroczyste, wojewódzkie podsumowanie konkursu Geniallne Miejsca. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili Prezes Mołopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego pan dr inż. Jerzy Jaworowski oraz Dziekan Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji pan prof. dr hab. inż. Krzysztof Boryczko.  Na uroczystość została zaproszona duża grupa młodzieży z naszej szkoły. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie wyników. I tu okazało się, że prace naszych uczniów zostały docenione przez Jury konkursu. 

II miejsce w województwie zajęła praca „Zalew nowohucki”, której autorkami są Paulina Nesterak, Natalia Sieczka, Patrycja Walczak z klasy 2c.  Jako nagrodę za swoją pracę uczennice otrzymały słuchawki i wejściówki do krakowskiego Escape Roomu.

Wyróżnienie otrzymała także praca „Metafizyczny Kraków” autorstwa Mileny Nowak i Korneli Popczyk z klasy 2f. Tu nagrodą to voucher do Muzeum Video Gier Arkade.

Pozostałe prace w dowód uznanie również zostały nagrodzone uczestnictwem w warsztatach  Aktywnego Korzystania z Technologii (PAKT) . Przed nami więc kolejna wyprawa, tym razem do Tarnowa.

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy