Ś.p. prof. Irena Kochanek – wieloletnia nauczycielka plastyki w XILO

Ś.p. prof. Irena Kochanek – wieloletnia nauczycielka plastyki w XILO

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. Ireny Kochanek, wieloletniej nauczycielka plastyki w naszym liceum. Była ciepłym i serdecznym człowiekiem. Kochała młodzież, a Jej lekcje były wspaniałym odkrywaniem świata sztuki. Uczyła wielu technik rysunku i malarstwa, umiała wytłumaczyć i zachęcić do pracy nawet nie posiadających talentu. Dzięki prof. Irenie Kochanek w holu naszej szkoły znalazło się popiersie patronki Marii Dąbrowskiej. Przez wiele lat zajmowała się dekoracją szkoły. Będziemy panią profesor serdecznie wspominać.

Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie we wtorek, 15 czerwca o godzinie 13.00 w kościele parafialnym NSPJ, ulica Wzgórze – Pychowice.