Wielki sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie OLIMPUS z języka angielskiego!
23 marca 2026 roku uczniowie klas 1 i 2 naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego OLIMPUS. Konkurs sprawdzał umiejętności językowe uczestników w zakresie słownictwa, gramatyki, czytania ze zrozumieniem oraz praktycznego użycia języka angielskiego.
Z ogromną dumą informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki, zdobywając liczne tytuły laureatów oraz dyplomy uznania!
🏆 Laureaci konkursu:
📘 Klasy 1
🥉 6. miejsce w Polsce – Bartłomiej Musiał
🥉 7. miejsce w Polsce – Magdalena Klupa
🥉 7. miejsce w Polsce – Julia Skura
🏅 8. miejsce w Polsce – Wiktoria Bednarowska
🏅 8. miejsce w Polsce – Maja Misior
🏅 10. miejsce w Polsce – Milena Gniady
🏅 10. miejsce w Polsce – Anna Burkowicz
🏅 11. miejsce w Polsce – Kornelia Bystrzycka
🏅 11. miejsce w Polsce – Lena Krasowska
🏅 11. miejsce w Polsce – Gaja Bojar
📘 Klasy 2
🥉 5. miejsce w Polsce i nagroda książkowa – Jagoda Taranek
🥉 6. miejsce w Polsce – Gabriela Anioł
🥉 7. miejsce w Polsce – Dominika Ryczek-Kiziur
🏅 9. miejsce w Polsce – Milena Bieńkowska
🏅 10. miejsce w Polsce – Martyna Moskalik
🏅 10. miejsce w Polsce – Gabriel Gaik
🏅 10. miejsce w Polsce – Maria Pawłowska
🏅 12. miejsce w Polsce – Antonina Kubas
🏅 12. miejsce w Polsce – Wiktoria Kiryk
🏅 14. miejsce w Polsce – Emilia Burnóg-Warmul
Dyplomy uznania otrzymali również: Anastazja Paradysz, Nikola Żelazny, Hanna Ramatowska-Kmiecik oraz Karolina Bogucka.
To ogromny sukces będący efektem ciężkiej pracy, systematyczności i pasji do nauki języków obcych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!

