Uczniowie klas 3b,3g i 2b wraz z wychowawcami przebywają w dniach 24 -30 kwietnia 2026 roku na wycieczce po krajach Beneluxu. Pierwszy dzień to spacer po Luksemburgu oraz przejazd i zwiedzanie Brukseli (Instytucje UE, siedziba Parlamentu Europejskiego, ulice starówki, rynek i ratusz oraz symbol miasta Manneken Pis. Nie obeszło się także bez skosztowania belgijskich frytek, czekolady i gofrów.














