DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY – ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE 2026
Samorząd uczniowski oraz grupa uczniów z projektu Auraeko ogłasza szkolną zbiórkę elektroodpadów i zużytych baterii.
Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz okolicznych mieszkańców.
„Zbiórka elektroodpadów – Nie wyrzucaj, Oddaj w dobre ręce – Wybierz recykling.”
Zbiórka 29 kwietnia 2026 roku w XI Liceum Ogólnokształcącym, 9.00-14.00.
Parking szkolny.
Co zbieramy:
Komputery, laptopy, telefony, drukarki, skanery, konsole, baterie.
Sprzęt RTV i AGD:
Lodówki, pralki, telewizory, radia, odtwarzacze CD i DVD, video, kamery, aparaty cyfrowe, wieże itp.
Dołącz do zbiórki
Przynieś elektroodpady i pomóż odzyskać cenne surowce. Razem zadbajmy o nasze środowisko.
Dlaczego warto?
Elektroodpady wymagają właściwego recyklingu – oddając je bezpiecznie, wspierasz naturę i odpowiedzialną segregację.
Zaprasza samorząd szkolny i drużyna XILOEKO

