DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY – ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE 2026

Samorząd uczniowski oraz grupa uczniów z projektu Auraeko ogłasza szkolną zbiórkę elektroodpadów i zużytych baterii.

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz okolicznych mieszkańców.

„Zbiórka elektroodpadów – Nie wyrzucaj, Oddaj w dobre ręce – Wybierz recykling.”

Zbiórka 29 kwietnia 2026 roku w XI Liceum Ogólnokształcącym, 9.00-14.00.
Parking szkolny.

Co zbieramy:
Komputery, laptopy, telefony, drukarki, skanery, konsole, baterie.

Sprzęt RTV i AGD:
Lodówki, pralki, telewizory, radia, odtwarzacze CD i DVD, video, kamery, aparaty cyfrowe, wieże itp.

Dołącz do zbiórki
Przynieś elektroodpady i pomóż odzyskać cenne surowce. Razem zadbajmy o nasze środowisko.

Dlaczego warto?
Elektroodpady wymagają właściwego recyklingu – oddając je bezpiecznie, wspierasz naturę i odpowiedzialną segregację.

Zaprasza samorząd szkolny i drużyna XILOEKO