Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV

24 kwietnia 2026 r. (piątek), godz. 9.45 – duża sala gimnastyczna.

Obowiązuje strój galowy.

Po części oficjalnej Uczniowie mają spotkania z Wychowawcą klasy.

4a – mgr Barbara Banach – sala 18 – II piętro

4b – mgr Anna Mucha – sala 14 – I piętro

4c – mgr Joanna Puła – sala 20 – II piętro

4d – mgr Beata Kordaszewska – sala 11 – I piętro

4e – mgr Regina Jagoda – sala 10 – I piętro

4f – dr Justyna Legutko – sala 17 – II piętro

Zapraszamy!