Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV
24 kwietnia 2026 r. (piątek), godz. 9.45 – duża sala gimnastyczna.
Obowiązuje strój galowy.
Po części oficjalnej Uczniowie mają spotkania z Wychowawcą klasy.
4a – mgr Barbara Banach – sala 18 – II piętro
4b – mgr Anna Mucha – sala 14 – I piętro
4c – mgr Joanna Puła – sala 20 – II piętro
4d – mgr Beata Kordaszewska – sala 11 – I piętro
4e – mgr Regina Jagoda – sala 10 – I piętro
4f – dr Justyna Legutko – sala 17 – II piętro
Zapraszamy!
