Mamy przyjemność przedstawić Wam nasz nowy podcast dla uczniów klas, którzy uczą się w naszej szkole.
Ten podcast został stworzony przez uczennice klasy 2e oraz Panią Pedagog i Panią Psycholog z XI LO w Krakowie.
Celem podcastu są ważne rozmowy na tematy związane z psychologią, adaptacją, stresem, dojrzewaniem, ścieżką zawodową. Zapraszamy Was na pierwszy odcinek, gdzie rozmawiamy jak najlepiej poradzić sobie w pierwszych miesiącach w nowej szkole.
Kolejny odcinek powstał w ramach Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej.
