Klasa 4E spędziła trzy niezapomniane dni w Rabce-Zdroju!
Podczas wyjazdu uczniowie spacerowali po urokliwym uzdrowisku, odkrywając jego atrakcje i historię. Nie zabrakło też górskich wrażeń – zdobyliśmy Górę Maciejową, z której rozciągały się przepiękne widoki na okolicę!  W programie znalazły się również zajęcia terenowe, matematyczne i językowe, które połączyły naukę z zabawą i przygodą.