Byliśmy w telewizji!!! I w szufladzie!!!
Dodane przez mkrzyszton dnia 10/06/2017 16:16:08

08.06.17  grupa najbardziej zapalonych dziennikarek z kl. 2D uczestniczyła w wycieczce po studiu TVN. Poznanawałyśmy  tajniki powstawania znanych seriali stacji TVN, zwiedzaliśmy plany filmowe produkcji: "Szkoła" i "Szpital". Obserwowałyśmy nagranie scen, stałyśmy tuż za kamerą! Potem byłyśmy w studiu, w którym kręcono programy typu tok-show.  Mogłyśmy się sprawdzić w roli prowadzących oraz gości reality-show oraz dowiedzieć się, jak wygląda życie aktora.
Następnym etapem naszegoo wyjścia było zwiedzanie wystawy „Szuflada Szymborskiej” w Pałacu Szołayskich. Tu dowiedziałyśmy się wiele  interesujących informacji z życia pisark,i m. In. mogliśmy poznać  pasje i zainteresowania słynnej Noblistki oraz zatelefonować do Niej i usłyszeć Jej głos. Przedmioty z jej domu, upublicznione na wystawie, dają możliwość głębszego poznania artystki. W otoczeniu przedmiotów z mieszkania wielkiej poetki czytałyśmy Jej poezję.
Ostatnim punktem zwiedzania był spacer po Krakowie. Obeszłyśmy Planty i umiemy już nazwać każdy kościół w ich obrębie. Polecamy! Zdjęcia w galerii >>